הגדלת הנראות שלכם ע”י ניהול מוניטין ברשת

כיצד ניתן להגיע אל קהל היעד ולגרום לו להיכנס ולגלוש באתרכם מבלי להשקיע תקציבים גדולים מדיי? על ידי אתרי מאמרים, אינדקסים, ספריות ו-RSS. מה הקשר לניהול מוניטין באינטרנט?תקראו כאן.
הגדלת הנראות ברשת

האמרה הידועה “אם אתה לא שם – אתה לא קיים” מתאימה היטב למרחב הווירטואלי של היום. כיום, כל בית עסק וחברה יודעים כי כדי ליצור רווחים נאים ולהצליח באופן ניכר, צריך ליצור נציגות איכותית באינטרנט ולהקים אתר המתבלט מעל פני המתחרים. אולם, מאחר ויש אינספור אתרים ברשת, כיצד ניתן להגיע אל קהל היעד ולגרום לו להיכנס ולגלוש באתרכם? וכיצד ניתן לבצע זאת מבלי להשקיע תקציבים גדולים במיוחד? אמנם יש מגוון דרכים לעשות זאת, אולם הדרכים הטובות ביותר הן על ידי אתרי מאמרים, אינדקסים, ספריות ו-RSS. כל הדרכים הללו מסייעות באופן ניכר להעצמת ניהול מוניטין באינטרנט מאחר והן תורמות לקידום האתר במנועי החיפוש השונים וישירות אל הגולש עצמו. במאמר זה ריכזנו עבורכם מידע קצר אך חיוני אודות דרכים אלו וכיצד הן תורמות לכדי יצירת ניהול מוניטין באינטרנט שהנו מבוסס יותר.

 

 

ניהול מוניטין מקוון באמצעות אתרי מאמרים
בשנים האחרונות ישנה התפתחות משמעותית של אתרי מאמרים המפרסמים מאמרים במגוון רחב היקף של נושאים כגון נדל”ן, רפואה, חוק ומשפט, מחשבים, לימודים, אינטרנט, עסקים, פנאי ותחביבים. אתרי מאמרים אלו מאפשרים לכל אחד לפרסם בחינם מאמר בנושא מסוים ולהציב בסופו קישור אל אתר האינטרנט שבבעלותו. על ידי כך אתרי המאמרים מסייעים באופן ניכר לכל המעוניין לקדם את אתרו כראוי ולשפר ניהול מוניטין באינטרנט. ראשית, באמצעות פרסום מאמרים באתרים הללו, אנשי מקצוע וחברות יכולים להוכיח את מידת המומחיות והניסיון שלהם בתחום בו הם עוסקים. שנית, המאמרים השונים מהווים תוכן איכותי המזוהה על ידי מנועי החיפוש השונים. תוך הכנסת מילות מפתח הקשורות לתחום, ניתן לקדם את דירוג האתר בדפי התוצאות של מנועי החיפוש. בנוסף לכך, אתרי המאמרים משפרים ניהול מוניטין באינטרנט מאחר והם מאפשרים להציב קישורים לאתרים השונים. מאחר ודירוגי האתרים נקבעים בהתאם לכמות ואיכות הקישורים שיש להם, באמצעות פרסום מאמרים רבים ואיכותיים באתרי המאמרים ניתן להעפיל את דירוג האתר במנועי החיפוש.

כיצד אינדקסים יכולים לשפר ניהול מוניטין באינטרנט?
דרך נוספת ליצירת ניהול מוניטין באינטרנט שהנו חזק ומבוסס היא באמצעות האינדקסים השונים. אינדקסים הם אתרים הכוללים מגוון נרחב של קישורים לאתרים בנושאים שונים. ישנם אינדקסים המכילים קישורים לאתרים בכל תחום וישנם כאלה המתמחים בתחום אחד ספציפי. כל אינדקס מאפשר להציג בנוסף לקישור גם טקסט קצר המתאר את מהות וטיב העסק. אופן ההרשמה לאינדקס נעשית בדרך כלל בחינם. האינדקסים השונים מסייעים באופן משמעותי לקידום האתר ולשיפור ניהול מוניטין באינטרנט משתי בחינות. ראשית, האתרים השונים מקבלים קישור איכותי, דבר התורם לקידום דירוגם בדפי התוצאות של מנועי החיפוש. שנית, האינדקסים חושפים את האתרים הרשומים בהם לקהל גדול יותר של גולשים, דבר הגורם להרחבת מאגר הלקוחות ולנסיקה בהכנסות.

העצמת ניהול מוניטין באינטרנט בעזרת ספריות
בדומה לאינדקסים השונים, קיימות במרחב הווירטואלי ספריות המכילות קישורים לאתרים במגוון נושאים וספריות המתמקדות בנושאים ספציפיים. בדרך כלל ההרשמה לספריות השונות אינה עולה כסף, אך היא עלולה להימשך בין ימים בודדים לבין כמה חודשים. כמו כן, בכדי להירשם לספריות יש לבדוק אילו פרמטרים הן דורשות, ולשנות את האתר בהתאם. הצבת קישורים בספריות מסייעת ביצירת ניהול מוניטין באינטרנט שהנו מבוסס יותר עקב רשת הקישורים הנכנסים אליו ועקב חשיפה לקהל גולשים רחב יותר.

כיצד ניהול מוניטין באינטרנט יכול להשתפר בעזרת RSS?
RSS ((Really Simple Syndication, המכונה בעברית רסס, הנו קובץ שניתן להתקין במחשב ומאפשר לקבל עדכונים בזמן אמת בנוגע לתכנים מועדפים. לדוגמא, אם מבקשים לקבל מידע עדכני מאתר חדשות מקומי, נרשמים ל-RSS שלו ומקבלים עדכונים רלוונטיים. את אפליקציית הקובץ ניתן להציג בכל אתר ולאפשר לגולשים בו לקבל עדכונים לגבי התכנים שמתפרסמים שם. בצורה זו בעלי האתר מקבלים חשיפה טובה הרבה יותר לקהל הגולשים. כמו כן, מאחר שקידום אתרים איכותי נעשה באמצעות התמדה ותחזוקה שוטפת, באמצעות רסס אתם יכולים להוכיח לגולשים כי אינכם קופאים על שמריכם.

העצמת ניהול מוניטין באינטרנט – באמצעות מקצוענים בלבד
אמנם הדרכים השונות שהצגנו במאמר זה מאפשרות חיסכון משמעותי בתקציב. אולם, כאשר מבצעים קידום אתרים באופן חובבני, עלולים להיענש על יד מנועי החיפוש השונים ולהפסיד סכומים גבוהים הרבה יותר. לכן, בכדי לבצע תהליכי קידום אתרים המניבים תוצאות טובות יותר, כדאי להיעזר לפחות בהתחלה במומחי קידום אתרים, המיומנים במלאכתם ומבצעים את קידום האתרים כראוי.

לסיכום, באמצעות פרסום מאמרים באתרי מאמרים, רישום אתרכם באינדקסים ובספריות והצגת קובץ RSS באתרכם, ניתן להעצים ניהול מוניטין באינטרנט. תוך תיעול היתרונות של כל אחד מכלים אלו ועל ידי היעזרות במומחי קידום אתרים, תוכלו להעפיל את דירוגכם במנועי החיפוש ולהיחשף אל קהל גולשים רב יותר.

על פעילותנו – “ניהול מוניטין באינטרנט בע”מ”
צוות אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב בתחום קידום אתרים. בזכות הבקיאות והניסיון של מקדמי האתרים שלנו, תוכלו ליהנות מקידום אתרים פרודוקטיבי וכדי נהל בצורה טובה יותר את המוניטין באינטרנט. אם הנך זקוק להדרכה ולעזרה ביצירה וניהול מוניטין ברשת, הנך מוזמן ליצור קשר עם הצוות המקצועי